Skip to main content

Değerli misafirlerimiz,

Day One Beach Resort & Spa’ya hoş geldiniz.

Day One Wellness-Spa’da sizi aramızda görmekten dolayı mutluluk duyuyoruz.

Spa’nın kökeni Latince’den gelmektedir ve “SANUS PER AQUA” yani “sudan gelen sağlık” anlamı taşır.

Day One Wellness-Spa’da misafirlerimize birçok masaj terapi çeşidini, Klasik Türk Hamam ritüellerini, cilt bakım hizmetlerini dünyanın en saygın ve benzersiz bakım ürünleri eşliğinde sunmak bizlere mutluluk vermektedir.

 

Spa Kuralları ve Politikası

Misafirlerimizin keyifli ve huzurlu bir zaman geçirebilmeleri için, yüksek sesle konuşmak ve cep telefonu ile görüşmek Day One Spa kapalı alanlarında yasaktır.

Cep telefonları ile yapacağınız görüşmelerinizi Day One Spa merkezimizin plaj çıkışında mevcut dinlenme alanında yapmanızı rica ederiz.

Day One Wellness-Spa’da wellness ve spa konsepti gereği 18 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz

Day One Spa’daki sauna ve buhar banyo sıcaklıkları 40˚C ile 100˚C arasında değişmektedir. Yüksek tansiyon hastalarına, kardiyovasküler rahatsızlığı olanlara ve hamile misafirlerimize, sauna ve buhar banyolarını kullanmalarını önermiyoruz. Kullanılması durumunda, sorumluluk kendilerine aittir.

Hijyen kurallarımız gereği, Day One Spa alanındaki kapalı havuza girmeden önce;
Duş almanız ve havuzlara girerken bone kullanmanızı rica ederiz.
Ayrıca havuza atlamak tehlikeli ve yasaktır.

S.S.S.

Terapimi iptal etmek istersem?

Randevunuzu iptal etmek ya da değiştirmek istiyorsanız lütfen randevunuzdan en az 4 saat önce arayınız. Eğer paket ya da özel grup bakımının iptali söz konusu ise randevu zamanından en az 24 saat önce haber vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde hizmetiniz ile ilgili alınan %20 ön ödeme geri ödenmez.

Randevu saatinden ne kadar önce gelmeliyim?

Day One Spa’ya terapi başlangıç saatinden 15 dakika önce gelmenizi tavsiye ederiz. Böylece bakım öncesinde duş alma imkânınız olacak ve bu duş sizi rahatlatarak terapiye hazırlayacaktır.

Randevuya geç gelirsem ne olur?

Geç kalmanız, sizden sonraki masaj randevusunun zamanlamasını da etkileyeceğinden, önceden belirlenen bitiş zamanında masajınız sona erecek ve bakım süresi kısalacaktır. Gecikmenizden kaynaklanan süre kısalmalarının bakımın ücreti üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.

SPA`ya giderken nasıl kıyafetler seçmeliyim?

Day One Spa’da kıyafetlere bulaşacak kadar ağır yağlar kullanılmamaktadır ve kullanılan masaj yağlarımız parafin içermediğinden ciltte hemen emilip, leke veya iz bırakmamaktadır. Yine de tedbir açısından, misafirlerimizin koyu renkli kıyafetler ve ipek kıyafet giymemelerini öneririz.

Spa için yanıma neler almalıyım?

Spa kullanımına gelirken yanınızda herhangi bir kişisel malzeme getirmenize gerek yok çünkü ihtiyacınız olacak olan havlu, peştamal, terlik, duşlarda şampuan, duş sonrası kullanmak isterseniz nemlendirici vücut losyonu Day One Spa’da mevcuttur.

Masaj ve bakımım süresince ne giymeliyim?

Misafirlerimiz tercihlerine göre masajlarını bikini ya da şortları ile alabilir veya Day One Spa’nın sağladığı tek kullanımlık slipleri kullanabilirler.

Yanımda kıymetli eşyalarım bulunabilir mi?

Soyunma odalarında bulunan kilitli dolaplarda kıymetli eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Sorunlu bölgelerle ilgili masaj terapistini nasıl bilgilendirmeliyim?

Terapinize başlamadan önce misafirin bedeninde bir sağlık sorunu olup olmadığı sorgulanmaktadır ve bunla ilgili sağlık onamı doldurmanız istenmektedir. Sorun varsa ilgili alana masaj uygulanmamaktır. Ayrıca, misafir operasyon geçirmişse en az 6 ay masaj uygulanamamaktadır. Misafirlerimizin sağlıklarıyla ilgili her türlü durumu paylaşmaları yanlış bir işlem yapılmaması açısından önemlidir.

SPA’ya gelmeden yemek yiyebilir miyim? Alkol alabilirmiyim?

Spa’ya gelmeden önceki 1 -1,5 saat yemek yenmemesini öneririz. Alkol konusunda kesin kurallarımız olduğunu hatırlatmak isteriz. Spa kullanımında 3 saat önce alkol kullanımını kesmeniz, yoğun alkol etkisinde spa alan ve hizmetlerini kullanmamanızı tavsiye ederiz.

SPA’da cep telefonumu nereye bırakmalıyım?

Spa alanı kesinlikle dinlenme amaçlı kullanılan bir alan olduğundan, misafirlerimize tam bir dinlenme sağlayabilmek için cep telefonlarını soyunma odalarındaki dolaplarda bırakmanızı rica ederiz.

Masaj ve bakımlarda kullanılan ürünleri satın alabilir miyim?

Masajlarda kullanılan doğal yağları ve bakım ürünlerini Spa alanı içinde yer alan Day One Spa Shop’dan satın alarak, SPA keyfini evinize taşıyabilirsiniz.

Terapistlerle ilgili talepleriniz,

Kadın ve erkek terapistlerimiz bulunmaktadır. Terapistinizin ismi rezervasyon formunda yazılı olacaktır. Eğer özel olarak bir terapist seçmek istiyorsanız lütfen 24 saat öncesinden bilgi veriniz.

Önemli Notlar

Sıcak uygulamaların ardından, kaybedilen vücut sıvısını dengelemek için mutlaka su içmenizi öneririz.

Her sıcak uygulama sonrası mutlaka 10-15 dakika dinlenmenizi öneririz.

Buhar banyoları ve saunada oluşabilecek acil durumlar için kapı yanlarında bulunan acil durum düğmelerine basabilirsiniz.

Sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Keyifli dakikalar dileriz.

Açılış-Kapanış Saatleri (Her Gün):

09:00-18:00   Islak Alanlar ve Dinlenme Odaları

09:00-19:00   Masajlar ve Bakımlar

© 2022 Day One Beach Resort & Spa • All Rights Reserved.